Bölge Liman Başkanlıkları - T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı
Logo

Bölge Liman Başkanlıkları

Aliağa Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Aliağa Bölge Liman Başkanlığıaliagaliman.uab.gov.tr0 232 616 19 930 232 616 41 06aliaga.liman@uab.gov.trAliağa Lim.Bşk. Aliağa/İZMİR
Ayvalık Liman Başkanlığıayvalikliman.uab.gov.tr0 266 312 11 300 266 312 16 00ayvalik.liman@uab.gov.trVehbibey Mah. Belediye Sok.No:5 Ayvalık/BALIKESİR
Dikili Liman Başkanlığıdikililiman.uab.gov.tr0 232 671 41 010 232 671 41 30dikili.liman@uab.gov.trŞehit Sami Akbulut Caddesi No:81 Dikili/İZMİR
Ambarlı Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Ambarlı Bölge Liman Başkanlığıambarliliman.uab.gov.tr0 212 875 68 480 212 875 68 49ambarli.liman@uab.gov.trMarmara Mah. Limanlar Cad.No:7 Yakuplu/Beylikdüzü/İSTANBUL
Silivri Liman Başkanlığısilivriliman.uab.gov.tr0 212 727 25 930 212 727 64 88silivri.liman@uab.gov.trPirimehmetpaşa Mah. Atatürk Cad.No:24 34570 SİLİVRİ/İSTANBUL
Antalya Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Antalya Bölge Liman Başkanlığıantalyaliman.uab.gov.tr0 242 259 09 900 242 259 09 89antalya.liman@uab.gov.trBüyük Liman Yolu 07070 Konyaaltı/ANTALYA
Alanya Liman Başkanlığıalanyaliman.uab.gov.tr0 242 511 94 980 242 511 40 66alanya.liman@uab.gov.trÇarşı Mah. İskele Cad.No:96 ALANYA/ANTALYA
Finike Liman Başkanlığıfinikeliman.uab.gov.tr0 242 855 37 870 242 855 26 43finike.liman@uab.gov.trKale Mah.Şerbetçi Bulv.Lim.İçi No:63/G 07740 Finike/ANTALYA
Kaş Liman Başkanlığı-0 242 836 32 010 242 836 10 39kas.liman@uab.gov.trAtatürk Bulvarı No:5/C Kaş/ANTALYA
Kemer Liman Başkanlığıkemerliman.uab.gov.tr0 242 814 52 620 242 814 52 62kemer.liman@uab.gov.trMerkez Mah.Yalı Cad.No:7/B KEMER/ANTALYA
Manavgat Liman Başkanlığımanavgatliman.uab.gov.tr0 242 742 93 960 242 743 39 05manavgat.liman@uab.gov.tr1504 Sok. Manavgat/ANTALYA
Bandırma Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Bandırma Bölge Liman Başkanlığıbandirmaliman.uab.gov.tr0 266 714 94 500 266 714 94 51bandirma.liman@uab.gov.trPaşabayır Mah.Cumhuriyet Cad.İDO Yanı No:1-10200 Bandırma/BALIKESİR
Erdek Liman Başkanlığı-0 266 835 10 440 266 835 48 18erdek.liman@uab.gov.trYalı Mah.Hükümet Cad. Erdek/BALIKESİR
Marmara Adası Liman Başk.marmaraadasiliman.uab.gov.tr0 266 885 59 950 266 885 50 45marmaraadasi.liman@uab.gov.trOkullar, Hükümet Cd., 10360 Marmara/BALIKESİR
Bodrum Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Bodrum Bölge Liman Başkanlığıbodrumliman.uab.gov.tr0 252 316 25 310 252 316 08 67bodrum.liman@uab.gov.trKale Cad.No:43 BODRUM/MUĞLA
Güllük Liman Başkanlığıgullukliman.uab.gov.tr0 252 522 20 790 252 522 34 49gulluk.liman@uab.gov.trAtatürk Mahallesi Hermiyas Caddesi No:38 Güllük / MUĞLA
Ceyhan Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Ceyhan Bölge Liman Başkanlığı-----
Karataş Liman Başkanlığıkaratasliman.uab.gov.tr0 322 681 42 620 322 681 42 05karatas.liman@uab.gov.trSahil Blv. Karşıyaka Mah. Karataş / ADANA
Çanakkale Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Çanakkale Bölge Liman Başkanlığıcanakkaleliman.uab.gov.tr0 286 212 98 760 286 212 98 79canakkale.liman@uab.gov.trKayserili Ahmet Paşa Cad.No:13 ÇANAKKALE
Bozcaada Liman Başkanlığıbozcaadaliman.uab.gov.tr0 286 697 80 210 286 697 81 65bozcaada.liman@uab.gov.tr0 286 697 80 210 286 697 81 65bozcaada.liman@uab.gov.trAlaybey Mah.İskele Cad.No:34/A Bozcada/ÇANAKKALE
Gökçeada Liman Başkanlığıgokceadaliman.uab.gov.tr0 286 887 31 350 286 887 26 02gokceada.liman@uab.gov.trKuzu Limanı/GÖKÇEADA
Karabiga Liman Başkanlığıkarabigaliman.uab.gov.tr0 286 354 10 170 286 354 10 16karabiga.liman@uab.gov.trCumhuriyet Caddesi No:28 (Belediye Limanı Gümrük Binası) KARABİGA/ÇANAKKALE
Gemlik Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Gemlik Bölge Liman Başkanlığıgemlikliman.uab.gov.tr0 224 513 11 330 224 513 98 82gemlik.liman@uab.gov.trCumhuriyet Mahallesi Gül Caddesi No:154 Gemlik/BURSA
Mudanya Liman Başkanlığımudanyaliman.uab.gov.tr0 224 544 11 260 224 544 64 30mudanya.liman@uab.gov.trHalit Paşa Cad. No:81, Mudanya/BURSA
İskenderun Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
İskenderun Bölge Liman Başkanlığıiskenderunliman.uab.gov.tr0 326 614 11 920 326 614 02 26iskenderun.liman@uab.gov.trÇay Mah.5 Temmuz Cad.No:43 İSKENDERUN/HATAY
İstanbul Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
İstanbul Bölge Liman Başkanlığıistanbulliman.uab.gov.tr0 212 249 21 970 212 252 49 69istanbul.liman@uab.gov.trKemenkeş Mah.Rıhtım Cd.No:33 34225 Karaköy/Beyoğlu/İSTANBUL
Fırat Liman Başkanlığıfiratliman.uab.gov.tr0 424 236 36 970 424 236 36 98firat.liman@uab.gov.trHükümet Konağı 2.Kat ELAZIĞ
İğneada Liman Başkanlığı-0 288 694 41 720 288 694 40 13igneada.liman@uab.gov.trİğneada-Demirköy/KIRKLARELİ
Şile Liman Başkanlığısileliman.uab.gov.tr0 216 711 44 770 216 711 50 35sile.liman@uab.gov.trHacı Kasım Mah.Kayıkhane Sk.No:6 34980-Şile/İSTANBUL
Tatvan Liman Başkanlığı-0 434 827 35 190 434 827 35 07tatvan.liman@uab.gov.trSahil Mah.İşletme Cad.Toprak Mahsulleri Ofisi Belediye Ek Binası Kat:2 TATVAN/BİTLİS
İzmir Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
İzmir Bölge Liman Başkanlığıizmirliman.uab.gov.tr0 232 463 73 200 232 463 66 63izmir.liman@uab.gov.trAtatürk Cad.No:178-35210 İZMİR
Çeşme Liman Başkanlığıcesmeliman.uab.gov.tr0 232 712 60 050 232 712 86 95cesme.liman@uab.gov.trMusalla Mah.Yalı Cad.1016 Sok.No:31/A Çeşme/İZMİR
Foça Liman Başkanlığıfocaliman.uab.gov.tr0 232 812 17 460 232 812 25 63foca.liman@uab.gov.trAtatürk Mah.Aşıklar Cad.No:31 Foça/İZMİR
Kuşadası Liman Başkanlığıkusadasiliman.uab.gov.tr0 256 614 10 250 256 612 65 90kusadasi.liman@uab.gov.trDağ Mah.M.Esat Bozkurt Cad.No:3 Kuşadası/AYDIN
Karadeniz Ereğli Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
KDZ Ereğli Bölge Liman Başkanlığıeregliliman.uab.gov.tr0 372 316 10 070 372 323 11 69eregli.liman@uab.gov.trOrhanlar Mah.Atatürk Bulv.No:5 Kdz.Ereğli/ZONGULDAK
Karasu Liman Başkanlığı-0 264 718 12 300 264 718 12 29karasu.liman@uab.gov.trYeni Mahalle Fener Caddesi Karasu/SAKARYA
Kocaeli Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Kocaeli Bölge Liman Başkanlığıkocaeliliman.uab.gov.tr0 262 528 37 540 262 528 47 90kocaeli.liman@uab.gov.trAtalar Mah.Sahil Yolu Cad.No:26 Yarımca-Körfez/KOCAELİ
Kefken Liman Başkanlığıkefkenliman.uab.gov.tr0 262 563 60 040 262 563 65 63kefken.liman@uab.gov.trKefken Köyü Kandıra/KOCAELİ
Marmaris Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Marmaris Bölge Liman Başkanlığımarmarisliman.uab.gov.tr0 252 412 10 130 252 412 77 97marmaris.liman@uab.gov.trKordon Cad.No:2-48700 Marmaris/MUĞLA
Datça Liman Başkanlığıdatcaliman.uab.gov.tr0 252 712 22 260 252 712 22 26datca.liman@uab.gov.trLiman Başkanlığı Datça/MUĞLA
Fethiye Liman Başkanlığıfethiyeliman.uab.gov.tr0 252 614 11 870 252 614 42 35fethiye.liman@uab.gov.trİskele Meydanı No:9 FETHİYE/MUĞLA
Göcek Liman Başkanlığıgocekliman.uab.gov.tr0 252 645 24 940 252 645 26 36gocek.liman@uab.gov.trCumhuriyet Mah.İskele Cd.No:3/1 Göcek-Fethiye/MUĞLA
Mersin Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Mersin Bölge Liman Başkanlığımersinliman.uab.gov.tr0 324 237 74 620 324 341 58 77mersin.liman@uab.gov.trYeni Mah.İsmet İnönü Bulv.101 Cad.5307 Sk.No.4 Akdeniz/MERSİN
Anamur Liman Başkanlığıanamurliman.uab.gov.tr0 324 814 50 920 324 816 73 65anamur.liman@uab.gov.trİskele Meydanı No:196 33650-Anamur/MERSİN
Taşucu Liman Başkanlığıtasuculiman.uab.gov.tr0 324 741 40 040 324 741 26 15tasucu.liman@uab.gov.trReşadiye Mah.Özcan Seyhan Sok.No:2 Taşucu/SİLİFKE
Samsun Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Samsun Bölge Liman Başkanlığısamsunliman.uab.gov.tr0 362 435 90 130 362 432 27 44samsun.liman@uab.gov.trKale Mah.Sahil Cad.No:9 55030/SAMSUN
Ayancık Liman Başkanlığıayancikliman.uab.gov.tr0 368 613 41 220 368 613 10 05ayancik.liman@uab.gov.trYalı Mah. T.Ünsal Cd.No:3 57400 Ayancık/SİNOP
Fatsa Liman Başkanlığıfatsaliman.uab.gov.tr0 452 423 43 380 452 423 11 69fatsa.liman@uab.gov.trEvkaf Mah.Sahil Cad.No:249-52400 Fatsa/ORDU
Gerze Liman Başkanlığı-0 368 718 10 020 368 718 10 02gerze.liman@uab.gov.trKöşk Mah.Sahil Cad.1/A 57600 Gerze/SİNOP
İnebolu Liman Başkanlığıineboluliman.uab.gov.tr0 366 811 40 160 366 811 59 66inebolu.liman@uab.gov.trCamikebir Mah. Zafer Yolu Sahil Cad.No:27 İNEBOLU/KASTAMONU
Ordu Liman Başkanlığıorduliman.uab.gov.tr0 452 223 29 240 452 223 14 49ordu.liman@uab.gov.trDüz Mah.Yıldırım Cd.No:3 ORDU
Sinop Liman Başkanlığı-0 368 261 71 550 368 261 15 24sinop.liman@uab.gov.trMeydankapı Mah.Bülent Ecevit Cad.No:3 Merkez/SİNOP
Ünye Liman Başkanlığıunyeliman.uab.gov.tr0 452 321 10 110 452 321 10 11unye.liman@uab.gov.trCevizdere Köyü Limaniçi Ünye/ORDU
Tekirdağ Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Tekirdağ Bölge Liman Başkanlığıtekirdagliman.uab.gov.tr0 282 261 20 250 282 262 91 62tekirdag.liman@uab.gov.trHürriyet, 59030 Tekirdağ Merkez/TEKİRDAĞ
Enez Liman Başkanlığıenezliman.uab.gov.tr0 284 811 65 470 284 811 60 27enez.liman@uab.gov.trGazi Ömer Bey Mah.Plaj Cad.No:18/A 22700 Enez/EDİRNE
Trabzon Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Trabzon Bölge Liman Başkanlığıtrabzonliman.uab.gov.tr0 462 326 85 550 462 326 59 07trabzon.liman@uab.gov.trHalkevi Sok.No:16 61100 TRABZON
Giresun Liman Başkanlığıgiresunliman.uab.gov.tr0 454 216 11 060 454 216 06 71giresun.liman@uab.gov.trTaşbaşı Mevkii No:6 28100 GİRESUN
Görele Liman Başkanlığıgoreleliman.uab.gov.tr0 454 513 10 470 454 513 60 47gorele.liman@uab.gov.trKumyalı Mah.No:14-28800 GÖRELE/GİRESUN
Hopa Liman Başkanlığıhopaliman.uab.gov.tr0 466 351 40 670 466 351 75 42hopa.liman@uab.gov.trOrtahopa Mah.No:32 08600 HOPA/ARTVİN
Pazar Liman Başkanlığıpazarliman.uab.gov.tr0 464 612 10 710 464 612 38 33pazar.liman@uab.gov.trKirazlık Mah.53300 Pazar/RİZE
Rize Liman Başkanlığırizeliman.uab.gov.tr0 464 223 33 890 464 223 48 80rize.liman@uab.gov.trMermerdelen Mah.No:132 53100 RİZE
Sürmene Liman Başkanlığısurmeneliman.uab.gov.tr0 462 746 10 120 462 746 10 12surmene.liman@uab.gov.trÇamlıca Mah. Hükümet CD.No:53-61600 Sürmene/TRABZON
Tirebolu Liman Başkanlığıtireboluliman.uab.gov.tr0 454 411 40 730 454 411 52 83tirebolu.liman@uab.gov.trÇarşı Mah. Gümrük Sk.No:17Tirebolu/GİRESUN
Vakfıkebir Liman Başkanlığıvakfikebirliman.uab.gov.tr0 462 841 50 290 462 841 50 29vakfikebir.liman@uab.gov.trCumhuriyet Mah.No:1 61400 VAKFIKEBİR/TRABZON
Tuzla Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Tuzla Bölge Liman Başkanlığıtuzlaliman.uab.gov.tr0 216 446 72 170 216 395 28 77tuzla.liman@uab.gov.trEvliya Çelebi Mah.Tersaneler Cd.No:24 Tuzla/İSTANBUL
Yalova Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Yalova Bölge Liman Başkanlığıyalovaliman.uab.gov.tr0 226 813 54 100 226 813 35 86yalovaliman.uab.gov.trSüleymanbey Mahallesi Cengiz Koçal Caddesi No:64 Merkez/YALOVA
Zonguldak Bölge Liman Başkanlığı
Liman BaşkanlığıWeb SitesiTelefonFaksE-PostaAdres
Zonguldak Bölge Liman Başkanlığızonguldakliman.uab.gov.tr0 372 253 31 430 372 252 11 03zonguldak.liman@uab.gov.trYayla Mah. Ömerkahraman Sk.No:3 Merkez/Zonguldak
Amasra Liman Başkanlığıamasraliman.uab.gov.tr0 378 315 10 050 378 315 15 24amasra.liman@uab.gov.trKum Mah. Turgut Işık Cad.No:96 74300 AMASRA/BARTIN
Bartın Liman Başkanlığıbartinliman.uab.gov.tr0 378 238 61 510 378 238 69 05bartin.liman@uab.gov.trTopluca Köyü Boğaz Mevkii 74100/BARTIN
Cide Liman Başkanlığıcideliman.uab.gov.tr0 366 866 10 160 366 866 10 16cide.liman@uab.gov.trCumhuriyet Mah. Rıfat Ilgaz Cad.No:52 Cide/KASTAMONU