Logo

Bakan Karaismailoğlu, Mardin Temasları Kapsamında İlçelerde İncelemelerde Bulundu


BAKAN KARAİSMAİLOĞLU: ‘’ CUMHURBAŞKANIMIZIN LİDERLİĞİNDE HEP BERABER BİR EKİP OLARAK BÜYÜK İŞLERE İMZA ATACAĞIZ.’’

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Mardin temasları kapsamında ilçelerde incelemelerde bulundu. Ak Parti Mardin İlçe Başkanlığında konuşma yapan Karaismailoğlu, "Bizim için yorgunluk diye bir şey yok. Bizim en büyük sevincimiz yaptığımız hizmetlerden vatandaşlarımız kullandığı zaman duyduğu mutluluktur’’ ifadelerini kullandı.

 

Mardin’de bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, temaslarına devam ediyor. Mardin’in ilçelerinde incelemelerde bulunan Bakan Karaismailoğlu, Ömerli ve Dargeçit belediyelerini ziyaret ederek belediye başkanları Hüsamettin Altındağ ve Mehmet Cüneyt Aksoy ile bir araya geldi. Daha sonra Midyat Belediyesine geçen Karaismailoğlu, Belediye Başkanı Veysi Şahin'den çalışmalarla ilgili brifing aldı.

 

-     ‘’Bizim için yorgunluk diye bir şey yok’’


Belediye çıkışında çeşitli hediyeler dağıtarak çocuklarla fotoğraf çektiren Bakan Karaismailoğlu, Midyat Kültür Evi’nde vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Daha sonra AK Parti Midyat İlçe Başkanlığında partililer ile bir araya gelen Karaismailoğlu burada açıklamalarda bulundu:

 

‘’ Nasıl dünyanın örnek aldığı projeler yapıyorsak, Mardinlilerin ihtiyaçları bizim için çok kolay halledilebilecek işler. Cumhurbaşkanımızın liderliğinde hep beraber bir ekip olarak inşallah vatanımıza, milletimize en iyi duygularla hizmet edip, çok büyük işlere hep beraber imza atacağız. Buradaki başarı hepimizin başarısıdır. Elbirliğiyle nasıl Cumhurbaşkanımız canla başla çalışıyorsa onun gösterdiği doğrultuda daha fazla çalışarak inşallah milletimizin duasını alacağız. Bizim için yorgunluk diye bir şey yok. Bizim en büyük sevincimiz yaptığımız hizmetlerden vatandaşlarımız kullandığı zaman duyduğu mutluluktur. Daha ötesi yok. Nasıl 18 yılda, 100 yılda yapılamayacak işleri yaptıysak bundan sonra da çok büyük işlere hep birlikte imza atacağız."

 

Bakan Karaismailoğlu'na ziyaretlerinde, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Karayolları Genel Müdürü Abdülkadir Uraloğlu, AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya da katıldı.

Fotoğraflar